НОВОСТИ

Плюси гіпсової штукатурки

Плюси гіпсової штукатуркиПлюси гіпсової штукатурки.

Гіпс — один з найдавніших будівельних матеріалів. Тисячоліттями його ідеальні якості цінуються при будівництві житла. У Європі вже понад 20 років існує практика застосування гіпсової штукатурки машинного нанесення.

Будівельна компанія «Мельник» у будівництві своїх об’єктів обирає саме цей вид штукатурки, адже вона має багато переваг перед традиційною цементно-вапняною.

По-перше, це — рівна та надійна поверхня (стіни білі й дуже міцні), яка не потребує додаткового шпаклювання, тобто її можна фарбувати, клеїти шпалери та викладати плитку.

По-друге, це — екологічність. Адже штукатурки, що виготовлені на основі гіпсової суміші, гігієнічні та нешкідливі для здоров’я, не мають запаху й не викликають алергічних реакцій. Суміші на основі гіпсу не містять жодної хімічної добавки — лише мінеральні компоненти.

По-третє, це — оптимальний мікроклімат у приміщенні, який допоможуть створити гіпсові штукатурки. Якщо є підвищена вологість, то поверхня стін вологу вбиратиме, якщо занадто сухо — виділятиме.

По-четверте, це — водостійкість. Гіпсова штукатурка після висихання не боїться води, тобто вона може використовуватися у ванних кімнатах.

По-п’яте, це — низька теплопровідність штукатурки. Тобто вона перешкоджає втраті тепла, при цьому стіни є теплими на дотик. У склад суміші входить перліт — природний теплоізоляційний матеріал.

У будівельній компанії «Мельник» є майстри, які працювали із цим видом сумішей за кордоном більше п’яти років. Вони не тільки досконало вивчили технологію роботи з гіпсовою штукатуркою, а і на власному досвіді переконалися в її відмінній якості.

Встановивши в одному будинку квартирні лічильники газу, а в другому — один, загальний, газовики поділили сусідів на дві категорії.

Події минулих тижня-другого виявили одну доволі неприємну річ, про яку до них можна було тільки невиразно здогадуватися: влада нашої країни є латентно антизахідною. Це відчуття береться не тільки з комсомольського завзяття генпрокурора в його наї.

Фіртка продовжує свою щотижневу рубрику "Політичні відеопідсумки тижня від експерта". До Вашої уваги підсумки тижня від історика, блогера, нашого експерта Мирослава Кошика.

У Музеї мистецтв Прикарпаття оголосили конкурс на нового директора. Донині 15 років його очолював Михайло Дейнега. Управління культури, національності та релігій ОДА оголосило конкурс. Зголосилися чотири кандидати.

Чотири місяці в’язниці за обмазане фекаліями обличчя політичного конкурента. Такий вирок виніс на початку грудня 1907 року суд у Станиславові коломийському радикалові, члену Русько-Української радикальної партії Лесеві Пушкарю, визнавши його ватажком порушників громадського порядку в селі Стопчатові під час тогорічних виборів до австрійського парламенту.

Війна на Донбасі триває вже майже 4 роки. За офіційними даними, за цей час Росія забрала життя понад 2,5 тисяч українських героїв, серед яких були й жінки. З нагоди Дня Збройних сил України ми підготували історії про героїчні вчинки воїнів, що загинули у зоні АТО.

Якщо за останні три роки і відбулися десь рушійні реформи, з благотворним результатом, то це по за всяким сумнівом сфера культури.

Начитані до шести небес усіма книжками світу, вони будуть викладати в’язням основи теології, права, природознавства, і кібернетику, і астрономію, і сім вільних мистецтв (біоніку, меметику, кіберпсихоніку, еко-економіку, українську мову, літературу і трудове навчання).

Можна вже декларувати Нову еру й робити це впевнено. Люди принципово Довірили Вакууму найдорожче - гроші. Гроші є новою релігією.

Про екзистенційні рішення.

З'явилося відео з американського винищувача, на якому видно дивний літальний об'єкт поблизу Сан-Дієго. Відео зняли в 2004 році, але міністерство оборони США оприлюднило його тільки в 2017-му. Ці кадри досліджували в рамках американської "Програми.

В ході прямої трансляції з МКС над Північною Кореєю пронеслося НЛО. Про це повідомляють ЗМІ.

Виявляється, Аляска так само небезпечна, як і Бермудський трикутник. Вченим вдалося знайти на Алясці власний ?Бермудский трикутник", який заманив у свої мережі безліч людей і об'єктів.

Афонські монахи розповіли про любов, якою християнин повинен любити Бога і ближнього, а також пояснили, як гріховні пристрасті перетворювати на благодатні почуття. «Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі», - говорить Святе Письмо.

Археологи дослідили останки Миколи Чудотворця, знайдені раніше в Туреччині. Радіовуглецевий аналіз фрагмента кістки, проведений вченими з Оксфордського університету, показав, що знайдений поблизу турецького міста Світу фрагмент людського скелета.

Маленька дівчинка тримала в руках два яблука. Її мама м'яко і з посмішкою запитала свою маленьку принцесу: «Мила, ти не могла б дати своїй матусі одне з двох яблук?».

КП "Муніципальна дорожня компанія" закупила три нових трактори білоруського виробництва МТЗ-82. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Вони замінять ті старі одиниці, які наразі використовує МДК. "

Відомий іванофранківець, телеведучий Юрій Горбунов вирішив поставити на місце усіх хейтерів, яким не подобається його дружина Катерина Осадча без мейкапу. Днями зірковий франківець виклав фото з Катею з репетиції "Голосу", і на ньому телеведуча з.

Із цукерок розпочався сьогодні, 19 грудня, день у тих франківчан, хто добирався зранку на роботу тролейбусом. В тролейбусах комунального підприємства “Електроавтотранс” святий Миколай вітав містян зі святами і дарував подаруночки, пиш.

День святого Миколая святкують у ніч з 18 на 19 грудня. Саме в цю ніч яскраві подарунки від святого Миколая завжди залишають не лише почуття казки та чудові спогади з дитинства, а й нагадують нам, що саме в цей час можна зробити щасливим тих, хто поруч.

скачать dle 12.0
Автор: admin      Просмотров: 0     

Натяжные потолки