НОВОСТИ

Сучасні квартири та будинки

Пішли в минуле ті часи, коли багато квартир були схожі один на одного як краплі води. Чи можете ви зробити свою квартиру індивідуальної і стильною? Без проблем. Сучасний інтер'єр квартири - це поєднання комфорту і індивідуальності, елегантності обстановки і практичності обробки. А ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів настільки багатий, що дозволяє втілити в життя найфантастичніші ідеї при проведенні ремонту. Добрий дизайнер інтерєру Львів допоможе вам!

Намалюємо - будемо жити! У кого замовити дизайн квартири або будинку? Дизайн інтер'єрів: що це таке?

Спочатку розберемося, що ж має на увазі під собою сам термін.


Практично, плануючи ремонт і уявляючи собі майбутній вигляд своєї квартири, ви вже займаєтеся дизайнерською роботою, оскільки організуєте своє середовище проживання на аматорському рівні. Якщо у вас немає художньої освіти, то ви, швидше за все, робите це інтуїтивно. А є і люди, які займаються дизайном інтер'єрів квартир професійно. Вони із задоволенням створять і втілять в життя ваші найфантастичніші ідеї.


Дизайн інтер'єрів: сам собі дизайнер

Якщо ви обмежені в коштах на ремонт і не можете собі дозволити витрати на дизайнера або, якщо ви просто вирішили заощадити кошти і не платити за таку роботу, робити дизайн-проект інтер'єру квартири вам доведеться самому, хоча б подумки.

Наприклад, ви плануєте, що в одній кімнаті шпалери будуть сині, а в іншій - зелені, що кахель у ванній треба покласти бежевий, а лінолеум на кухні - в чорно-білу клітинку.

Буває, звичайно, варіант, коли в цілях економії люди просто роблять ремонт з найдешевших матеріалів, які вдалося купити. Попалися червоні шпалери, клеять їх, підвернувся коричневий кахель - що ж, нехай у ванній темнувато, Укрутіть там більш яскраву лампочку. Але таку ситуацію ми тут розглядати не будемо. Візьмемо за основу, що, навіть вирішивши не запрошувати дизайнера, ви все ж уявляєте, якою має бути ваша квартира після ремонту. Треба тільки пам'ятати, що дизайн має свої закони, які непогано було б знати. Розробляючи дизайн інтер'єру самостійно, ви ризикуєте опинитися в такій ситуації, коли окремо всі елементи інтер'єру - шпалери, ламінат, килими і меблі - виглядають просто чудово, але разом порушують всі канони єдиного стилю.скачать dle 12.0
Автор: admin      Просмотров: 612     

Натяжные потолки