НОВОСТИ

Де краще оселитися в Україні на ПМП?

Етапи покупки квартири


Купівля квартири - це довгоочікуване і приємна подія, проте сам процес пов'язаний з деякими труднощами і таїть підводні камені. Купувати квадратні метри можна за допомогою хорошого професійного рієлтора або власними силами. Перший варіант захистить Вас від самостійного залагодження багатьох питань, а другий - дозволить заощадити деяку суму, але не позбавить від широкого фронту роботи. Якщо Ви вирішили все зробити самостійно, розбийте процес на певні етапи, і покупка квартири вже не буде здаватися непосильним завданням.

Якщо ви вирішили зупинитися на прекрасному місті Львів, який розташовується ближче до Європи, в західній частині України, то це хороший і перспективний варіант. Тут квартири не дорого коштують, є досить варіантів, як на вторинному ринку, так і в новобудовах. Ми рекомендуємо розглядати другий варіант, і також рекомендуємо почитати про ЖК Парус відгуки, оскільки це найбільш затребуваний новобуд в місті.

З ЧОГО ПОЧАТИ


Перший крок - вибір квартири. Потрібно визначити всі параметри: район, кількість кімнат, планування, ціну. Важливо, на якому ринку планується купувати житло - первинному або вторинному. Їх умови істотно розрізняються між собою: за вартістю і видам можливих ризиків, термінів отримання права власності, асортименту пропонованої нерухомості, регламенту оформлення угоди і т. Д. Самі поняття первинного і вторинного ринку (в розмовній мові - первинки і вторинки) відносяться до документів. Так, в першому випадку квартира найчастіше купується у забудовника (юридичної особи) за договором пайової участі (ДДУ). У другому - у приватної особи, тобто житло переходить до нового власника з уже оформленим правом власності. Не менш важливий і спосіб розрахунків: це будуть накопичені кошти або довгострокова позика? Якщо є достатня сума, яку можна негайно перевести другій стороні договору, то проблем не виникає. Але при покупці квартири в іпотеку етап розгляду і отримання кредиту може зайняти від двох тижнів до місяця. Знадобиться узгодити ці терміни з продавцем: чи готовий він стільки чекати?

Деякі етапи покупки квартири пов'язані з нюансами, недостатня увага до яких загрожує неприємними наслідками для покупця - від втрати завдатку до конфіскації придбаної нерухомості. Тому ще на стадії вибору житла коштує зробити перевірку його юридичної чистоти.скачать dle 12.0
Автор: admin      Просмотров: 147     

Натяжные потолки